بهترین فصل برای تور اروپا

اتحادیه اروپا شامل 27 کشور مستقل است که هر کدام از آن ها موقعیت جغرافیایی خاصی دارند که نمی توان به راحتی  موقعیت آب و هوای کلی همه کشورها را جمع بندی کرد.

با توجه به اینکه شرایط زمان و کاری افراد برای رفتن به سفر متفاوت است و خیلی ها امکان اینکه در بهترین زمان و فصل می توانند از تور اروپا استفاده کنند را دارند و بسیاری از افراد از این شانس برخوردار نیستند.

خوشبختانه کشورهایی را دارد که می توان در هر فصلی از سال میزبان گردشگران باشد و هر کشوری در اروپا هر فصل زیبای منحصر به فرد خود را دارد.

اگر در فصل بهار و تابستان به اروپا سفری کنید.

تمای کشورهای اروپایی در فصل بهار و تابستان از نظر آب و هوایی بهترین زمان و می توان گفت شلوغ ترین فصل برای سفر می باشد.

اگر قصد استفاده از مناطق ساحلی و آفتاب را دارید در فصل تابستان حتما به کشور اسپانیا و ایتالیا سفر کنید.

فصل پائیز و زمستان در کشورهای شمالی اروپا بسیار سرد و برفی می باشد.

پس اگر قصد سفر در این فصل سرد را دارید سعی کنید لوازم و پوشاک بسیار گرمی را به همراه داشته باشید.

در فصل بهار که سرما جایش را به آفتاب گرم می دهد می توانید از تور اروپای نوروزی الین سیر استفاده کنید.

اگر قصد دارید که در گرما سفر کنید و از آفتاب گرم تابستان در اروپا که نماد زیبائیش را در این فصل به رخ می کشد لذت ببرید از تور اروپای تابستانه آژانس الین سیر استفاده کنید.

ارزان ترین تور اروپا در کدام فصل است

با توجه به اینکه الین سیر سعی بر این دارد که تمامی تورهایش را با بهترین و کلیه خدمات با کمترین قیمت در اختیار مسافران قرار دهد, ارزانترین تور اروپا که 5 روزه است را در تمامی فصول از سال برگزار می کند.

ولی از لحاظ هزینه های داخل سفر که مربوط به هزینه های شخصی می شود می توانید از تور اروپا در فصل زمستان استفاده کنید.

تور اروپای تابستانه با آژانس الین سیر  و ارزانترین تور اروپا را تجربه کنید.

تور اروپای نوروز با بهترین خدمات و تور اروپای گروهی و انفرادی به صورت روزانه در نوروز با آژانس الین سیر .

ارزانترین توراروپا 5 روزه سوئیس و فرانسه فقط 690 یورو به صورت ماهانه و گروهی برگزار میشود.

چه کشورهایی برای برگزاری تور اروپا مناسب هستند و میتوان راحتتر ویزا اخذ نمود؟

با توجه به اینکه در سالهای اخیر شرایط اخذ ویزای اروپا برای ایرانیان دشوار شده است و اینکه تعداد کمی از سفارتهای اروپایی هستند که حاضر به اخذ ویزای توریستی به ایرانیان میباشند.

 با این حال اگر چه در اخذ ویزای اروپا محدودیت هایی وجود دارد سعی بر این داریم که با اخذ نمودن یوزای توریستی از یک کشور عضو شینگن بتوانیم تورهایی را برنامه ریزی کنیم تا گردشگران محترم بتوانند از دیگر کشورهای اروپایی نیز بازدید کنند.

به چه کشور هایی میتوان با تور اروپا سفر کرد؟

کشورهای عضو شینگن که میتوان براحتی ویزای توریستی را از آن سفارت محترم دریافت نمود از قبیل: فرانسه سوئیس ایتالیا اسپانیا  و مجارستان میباشند.

کشورهای دیگری وجود دارند که در اروپا قراردارند ولی عضو حوزه شینگن نیستند و با ویزای توریستی که ارزانترین تور اروپا  هست با  ویزای آن کشور فقط میتوان از خود همان کشور بازدید کرد.

کشورهایی که اروپایی هستند ولی عضو شینگن نمیباشند و به ایرانیان راحتتر ویزای توریستی میدهند شامل:بلغارستان ، صربستان ، قبرس ، اکراین میباشند.

 

سوالات متداول در خصوص تور اروپا

1- چه جاهایی را در اروپا میتوانم بازدید کنم؟

در اروپا به عنوان یک قاره چندفرهنگی و تاریخی، مقاصد گردشگری بی‌شماری وجود دارد. شهرهای تاریخی مانند پاریس با برج ایفل، رم با کلیسای سنت پیتر، و بارسلون با آثار گوگلی معماری گواهی از این وجود دارند. همچنین، مناطق طبیعی زیبا مانند آلپ‌های سوئیس و کانال‌های زیبای ونیز ایتالیا نیز مورد توجه قرار می‌گیرند.

2- بهترین زمان برای سفر به اروپا کیست؟

زمان سفر به اروپا به وابستگی به فصل و منطقه‌ای که قصد دارید بازدید کنید، متفاوت است. به طور کلی، بهار (آوریل تا ژوئن) و پاییز (سپتامبر تا نوامبر) به عنوان بهترین زمان‌ها برای سفر به اروپا شناخته می‌شوند، زیرا هوا دلپذیر است و توریست‌ها کمتر از فصل تابستان حضور دارند.

3- آیا زبان انگلیسی در اروپا رایج است؟

بله، زبان انگلیسی به عنوان زبان بین‌المللی و یادگیری آن در بسیاری از کشورها ترویج داده شده است، در اروپا نیز به عنوان زبان دوم یا سوم در بسیاری از کشورها استفاده می‌شود. با این حال، یادگیری عبارات پایه‌ای زبان محلی کشوری که می‌خواهید بازدید کنید، می‌تواند ارتباط شما با مردم محلی را تسهیل کند.

keyboard_arrow_up