تفریحات آبی در کیش

جزیره کیش یکی از بهترین و مشهورترین مقاصد گردشگری در ایران است که همیشه گردشگران بسیاری از داخل و خارج از کشور به این جزیره می آیند.

این جزیره علاوه بر جاذبه های تاریخی دارای ورزش های آبی هم میباشد که سفر گردشگران را هیجان انگیزتر میکند.

جاذبه های دیدنی کیش

شاتل کیش

هیجان انگیزترین تفریح ابی در کیش شاتل سواری است که هم بطور دسته جمعی و هم بصورت انفرادی امکان پذیر است.

شما دراین تفریح آبی سوار یک تیوپ میشوید و با قایق های تندرو با سرعت بسیار زیادی روی سطح آب دریا کشیده میشوید.

یکی از ورزش های هیجان انگیز شاتل سواری است اما برای این ورزش باید ماهیچه های قوی داشته باشید تا لحظه ای که تا لحظه ای که قایق دارد دور می زند از روی تیوپ به داخل آب نیفتید.

جاذبه های دیدنی در کیش

اسکوترزیردریایی کیش

یکی از به روزترین تفریحات آبی در کیش اسکوتر زیر دریایی است.ای دستگاه تجربه غواصی را برای همه کسانی که علاقه دارند فراهم میکند و بدون اینکه نیازی به تجربه غواصی داشته باشید میتوانید به راحتی از این دستگاه استفاده کنید و نیازی به گواهینامه مربوطه و بلد بودن شنا در آب ندارد.

جاذبه های دیدنی در کیش

کیبل اسکی کیش

بزرگترین کیبل اسکی دنیا در جزیره کیش واقع شده است به همین علت این ورزش ابی توانسته جزیره کیش را در جهان مطرح کرده.اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید و به ورزش های آبی علاقه دارید این ورزش را به شما پیشنهاد میکنیم.سایت اسکی کیبل در یک منطقه بسیار زیبا در کیش قرار دارد و درختان نارگیل جذابیت زیادی به این سایت ورزشی داده است.

جاذبه های دیدنی در کیش

بیگ بال کیش

بیگ بال جزء پر طرفدارترن ورزش های آبی در کیش است.در بسیاری از فیلم های خارجی عده ای در توپ هایی هستند و از ارتفاع قل میخورند.در جزیره کیش میتوانید به راحتی از این توپ ها استفاده کنید و درون بیگ بال ها بروید و با قل خوردن آنچه در فیلم ها دیده اید را تجربه کنید.

جاذبه های دیدنی در کیش

 

 

&;

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up