ویزای هلند

در این صفحه میتوانید مطالبی جدیدی بابت ویزای هلند بخوانید

ویزای هلند

اطلاعات مورد نیاز ویزا

مدارک مورد نیاز ویزا

انواع ویزا

هزینه ویزا

مدت انجام مراحل ویزا

ریجکتی ویزا

محل انجام مراحل درخواست ویزا

ویزای هلند

درباره ویزای هلند

کشور هلند که به گل های زیبایی که در آنجا پرورش می یابد مناظر رویایی از گل را در ذهن مردم جا داده است.این کشور کوچک و رنگی به دلیل داشتن شرایط پناهندگی متقاضی زیادی را جلب کرده ولی به دلیل همین موضوع می توان گفت که سفارت هلند شرایط بسیار سختی را برای اخذ ویزا در نظر گرفته است.

پس برای گرفتن ویزا سعی کنید حتما شرایطی که در این مقاله ذکر میشود را به دقت مطالعه کنید و شانس بیشتری در اخذ ویزا داشته باشید.

برای انجام ویزا سعی کنید اگر بار اولتان است از این کشور برای گرفتن ویزا اقدام نکنید و حداقل بعد از اینکه 2 بار ویزای شینگن در پاسپورت خود داشته اید برای ویزا اقدام کنید.

سعی کنید قبل از اینکه برای سفر به کشور هلند تصمیم به گرفتن ویزا داشته اید به کشورهایی که ویزای خوبی داشته اند مثل چین- سنگاپور- انگلیس و… سفر کنید.

بهتر است برای گرفتن ویزا اگر دوستی یا اقوامی دارید از آنها دعوتنامه بگیرید که موجب بالا بردن شانس شما در اخذ ویزا می باشد.

ویزای هلند

مدارک لازم برای ویزای هلند

در اینجا مدارکی که برای اخذ ویزا مورد نیاز است برای شما توضیح داده شده است ولی تمامی مدارک حتما باید ترجمه زبان انگلیسی از طریق یکی از دفاتر رسمی دارالترجمه انجام شود ولی نیازی به تائیدیه دادگستری نیست.

پاسپورت با اعتبار بالای 6 ماه و اگر در پاسپورت های قبلی سفر شینگن داشته اید لزوما باشد.

سند مالکیت به صورت تک برگ یا منگوله دار

شناسنامه و ترجمه از تمام صفحات

ارائه مدارک شغلی به همراه استعلام بیمه تامین اجتماعی

دو قطعه عکس

رزرو بلیت رفت و برگشت

واچر هتل

بیمه مسافرتی به ارزش بالای 30 هزار یورو

لزوما اراِئه دعوتنامه معتبر

پرینت 3 ماهه گردش حساب به لاتین و تمکن 3 ماهه با موجودی حداقل از 70 تا 100 میلیون بابت هرنفر با مهر و امضای رئیس بانک

فرم درخواست ویزا

ویزای هلند

انواع ویزای هلند

ویزا توریستی

ویزای بازدید از اقوام و خانواده

ویزای  تجاری یا نمایشگاهی

ویزای تحصیلی

ویزای هلند

ویزای هلند توریستی

همانطور که گفتیم شرایط سختی برای گرفتن ویزا وجود دارد.پس با این شرایط حتما سعی کنید تمامی مدارکی که برای ویزا در مقاله بالا ذکر شده است را تهیه کنید در غیر اینصورت به دلیل نقص مدارک پرونده شما رد خواهد شد.

حتما سعی کنید برای سفر به کشور هلند حداقل از چندین ماه قبل برنامه ریزی کنید زیرا وقتهای سفارت هلند از زمان درخواست وقت سفارت به شما وقت 2 الی 3 ماهه می دهد و شما نیز زمانی حدود 1 ماه را باید از زمان حضور در سفارت تا تاریخ سفر خود فاصله بگذارید تا به این شکل محدودیت وقتی برای اخذ ویزا نداشته باشید . زمان رسیدگی به درخواست شما برای    اخذ ویزا 2 الی 3 هفته می باشد و بعد از اینکه جواب درخواست ویزای  شما صادر شد می توانید با حضور در شرکت VFS global مدارک خود را تحویل بگیرید.

ویزای  توریستی معمولا به مدت یک ماهه برای سفر سینگل صادر می شود که مدت اقامت شما در حوزه شینگن نسبت به درخواست شما دارد یعنی نسبت به تعداد شبهای اقامت در هتل و تعداد روزهای هماهنگ شده با بلیط پرواز دارد.

کشور هلند جزو کشورهایی است که با وجود اینکه ویزا را به سختی صادر می کند ولی اگر تعداد و سفر متقاضی به این کشور بالای 3 مرتبه باشد امکان اینکه به متقاضی ویزای مولتی هلند را صادر کند بسیار زیاد است.

ویزای مولتی هلند همانطور که از اسمش مشخص است یعنی می توانید در مدت معین شده ای که در ویزا می باشد به تعداد زیادی با این ویزای مولتی هلند رفت و آمد داشته باشید.

ولی دقت کنید که حداقل مدت اقامت ویزای مولتی هلند 30روزه و حداکثر مدت اقامت ویزای مولتی هلند 90 روزه می باشد.بر فرض مثال اگر ویزای مولتی هلند شما یکساله است به مدت 90 روز بیشتر نشود در غیر اینصورت شما over stay می شوید و امکان اینکه برای ویزا دوباره به شما ویزا بدهند خیلی کم است.

ویزای هلند

ویزای هلند با دعوتنامه معتبر

زمانی که متقاضی قصد بازدید از اقوام یا خانواده را دارد باید حتما از آن فرد دعوتنامه ای داشته باشد که اعتبار دعوتنامه شما برای اخذ ویزا تاثیر بسیاری دارد.

فرد دعوت کننده باید تمامی شرایطی که سفارت هلند در نظر گرفته است را داشته باشد به این شکل دعوتنامه معتبر می باشد. ویزا که با دعوتنامه خانواده صادر می شود معمولا به صورت ویزای مولتی می باشد ولی مدت اقامت ویزای مولتی هلند  با دعوتنامه به مدت حداکثر 180 روزه می باشد.

ویزای هلند

ویزای هلند تجاری یا ویزای هلند نمایشگاهی

این نوع ویزا شخص متقاضی باید از شرکت یا موسسه معتبری که از او دعوت کردند دعوتنامه ای داشته باشد که مدت اقامت ویزای هلند برای متقاضی نسبت به دعوت آن شرکت دارد.

ویزای هلند

ویزای تحصیلی هلند

برای اقدام به ویزای تحصیلی متقاضی باید از قبل از یک دانشگاه یا موسسه آموزشی معتبر پذیرش شده باشد و از طریق دعوتنامه پذیرش دانشگاه اقدام نماید.این پروسه ویزای تحصیلی زمان زیادی برای انجام مراحل دریافت ویزا دارد و دقت کنید که پس از اتمام زمان ویزا باید کشور را ترک کنید.

 

ریجکتی ویزای هلند

دلایل زیادی برای ریجکتی ویزا وجود دارد.طبق بندهای ریجکتی که از جانب کنسولگری سفارت هلند زده می شود رایج ترین آنها به شرح ذیل می باشد.

نداشتن تمکن کافی برای سفر(بند3)

متقاعد نشدن آفیسر ویزا بابت اقامت شما (بند2)یعنی نامعتبر بودن مدارک اقامت

رزروهای نامعتبر یا دعوتنامه نامعتبر (بند8)

عدم اعتماد آمیز به بازگشت کشور مبدا متقاضی (بند9)

ویزای هلند

رفع ریجکتی ویزای هلند

متقاضیان محترم دقت کنید هیچ گونه اقدامی که به نام رفع ریجکتی ویزا وجود ندارد زمانی که شما برای بار دوم بابت ویزا اقدام کنید و برای شما ویزا صادر می شود یعنی ریجکتی ویزا شما رفع شده است.پس مواظب باشید که در دام شیادان و کلاهبردارانی که به نام رفع ریجکتی از شما مبلغی در خواست می کنند گرفتارنشوید.

سعی کنید دفعه بعد که قصد اقدام برای ویزا را دارید زمان حداقل 3 ماهی را بعد از ریجکتی بدهید و دوباره از همان سفارت اقدام کنید.

https://elinseir.com/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%84%d9%86%d8%af/

 

 

سفارت هلند در ایران

سفارت هلند در ایران به آدرس فرمانیه,دیباجی شمالی,خیابان سنبل,پلاک 7 می باشد ولی اگر می خواهید برای اخذ ویزا اقدام کنید باید از طریق شرکت vfs global که نماینده رسمی سفارت هلند در ایران می باشد اقدام کنید. آدرس جدید شرکت vfs global در میدان هروی پاساژ هروی سنتر طبقه 4 می باشد.

ویزای هلند

 

قیمت ویزای هلند

نمی توان برای ویزا به تنهایی قیمتی اعلام کرد زیرا ویزای  توریستی به همراه پرواز و هتل که به شکل تور برگزار می شود قیمت گذاری خواهد شد.

قیمت ویزا به شکل دعوتنامه ای فقط در صورت انجام خدمات از جانب آژانس مبلغی دریافت می شود که در این صورت بعد از بررسی پرونده از جانب کارشناسان الین سیر قیمت ویزا اعلام می گردد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

, , ,

Related Posts

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست